Key

W 2021 roku Nasza marka skończyła 30 lat – niezwykłych, pięknych , kolorowych, czasem bardzo trudnych. Ten czas to nie tylko historyczny zapis naszych osobistych historii, ale też kalejdoskop tego, co działo się w Polsce i w globalnych-społecznych przemianach. Na początku lat 90tych marzyliśmy by wyjść z wszechogarniającej szarości – a kolorowe i wesołe majtki były naszą tęsknotą i żywą Potrzebą. Aby mogły one realnie zaistnieć potrzebowaliśmy dwóch ważnych P – Pomysłu i Pracy . I tak oto kolorowe kropki, kwiatki, kratki, marchewki , cytrynki i truskawki i paski zaczęły miękko układać się na damskich, męskich i dziecięcych majtkach. To Twórcze działanie było dla nas źródłem Wielkiej Radości ! W roku 1994 wprowadziliśmy na nasz rynek trzy marki – Giovanni di Milano, Betty Blue i Romantique – aby nasze wizje, pomysły i potrzeby poukładać w spójny obraz.
Te marki istniały do roku 1999 , kiedy to postanowiliśmy stworzyć jedną markę KEY – kolorową i wyjątkową.
W naszym logo pojawiła się żółta lotnia, na której szybujemy do dziś.

MY FIRST BRA – RADOŚĆ Z DORASTANIA

Pracując nad idealnym krojem staniczków dla dorastających dziewczynek stworzyliśmy cztery modele, które sprawią, że z pozoru trudny temat może przerodzić się w ekscytującą i radosną chwilę. To też świetny moment, aby podczas intymnych rozmów i wspólnych zakupów wzmocnić tę wyjątkową relację jaka tworzy się między córką a mamą.

Aby ułatwić wybór odpowiedniego modelu przygotowaliśmy dla Was kilka wskazówek!

– Pierwszy stanik powinien być miękki, bez przeszyć i z naturalnej dzianiny, który delikatnie otuli ciało nastolatki – polecamy TBM120

– Dobrym wyborem będzie także TBM 122 o tym samym kroju co TBM 120, ale wykonany z dzianiny o satynowym połysku. W oczach dziewczynki może być bardziej atrakcyjny. A bawełniana, naturalna wyściółka wewnątrz miseczek dba o komfort noszenia przez cały dzień.

– Jeśli dziewczynka odczuwa potrzebę większej stabilizacji, warto przymierzyć TBC 024 lub TBC 122 z satynowym połyskiem. Ten krój doskonale zatroszczy się o trochę większy biust za pomocą wzmacniających przeszyć, które zapewnią mu prawidłowe oparcie.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera