Działając lepiej, zużywając mniej – to misja naszej marki Pilot!

 

Cóż, każdy z nas codziennie podejmuje decyzje, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się błahe. Niestety Ziemia może odczuwać je przez lata! Jeśli tak jak my, chcecie zmienić los naszej planety, podejmijcie ekologiczne wyzwania! Zostańcie ECO bohaterami i wygrywajcie niesamowite nagrody! Wystarczy, że weźmiecie udział w konkursach, które trwają do czerwca 2024 roku. Dołączcie do zabawy już dziś! Najnowsze konkursy śledźcie na naszym oficjalnym profilu na Facebooku Pilot Pen Polska oraz na stronie internetowej eco.MocPisania.pl.

 

Odkryjcie także nowy i nieznany dotąd wymiar pisania! Możliwości są nieograniczone dzięki długopisom wymazywalnym Frixion. Otóż dzięki specjalnemu tuszowi Metamo i silikonowej końcówce z łatwością możecie wymazać tekst i napisać go na nowo!  Tusz reaguje na temperaturę: znika przy +60°C i powraca przy -10°C! Długopisy wymazywalne są świetne jako uzupełnienie każdego szkolnego piórnika. Zapomnijcie o kleksach i cieszcie się przejrzystymi notatkami!

 

Dodajcie także mocy kolorów do przedmiotów, które kochacie! Poznajcie innowacyjne markery na bazie wody Pilot Pintor! Nie boją się: drewna, szkła, plastiku, metalu, papieru, tektury, porcelany! Idealnie nadają się do różnego rodzaju prac artystycznych, takich jak kolorowanie, rysowanie, ozdabianie i pisanie na wielu powierzchniach. Szeroka gama kolorystyczna oraz cztery grubości końcówek piszących, pozwalają na realizację wszelkich artystycznych pomysłów. Dają wiele możliwości pod względem decoupage, czyli precyzyjnego malowania konturów, uwypukleń lub napisów.

 

A czy da się połączyć naukę poprzez zabawę? Z nami jest to możliwe! Sprawdźcie koniecznie mocpisania.pl! Czekają tam na Was niezwykłe inspiracje plastyczne, darmowe materiały do pobrania oraz filmy instruktażowe! Jedno jest pewne! Z nami nie ma nudy! W końcu jak tworzyć, to tylko na kolorowo! Dlatego warto mieć do zadań artystycznych odpowiednie produkty! Bezapelacyjnie w piórniku każdego ucznia powinny znaleźć się kolorowe kredki i flamastry! Te produkty to niezbędnik dla małych artystów. Dzięki nim zarówno przedszkolaki, jak i dzieci w wieku szkolnym mogą przelewać na papier swoje autorskie pomysły oraz rozwinąć umiejętności. Oprócz tego dzieci uwielbiają wszystkie plastyczne zabawy, a im większy bałagan, tym weselej! Dlatego farby do malowania palcami Strigo to istny starzał w dziesiątkę dla każdego malca! Natomiast nieco starsze dzieci będą zachwycone zestawem farb plakatowych w 12, który posiada także farby w kolorze złotym i srebrnym! Nie da się ukryć, że farby plakatowe dla małych artystów dają możliwość nieskończone zabawy i tworzenia nowych kolorów! Jesteśmy ciekawi, czy wiedzieliście, że plastelina to nie tylko świetny pomysł na kreatywne zabawy? To także idealny sposób na rozwijanie małej motoryki i zdolności manualnych! Na strigo.eu/pl znajdziecie plastelinę klasyczną, brokatową, nonową, pastelowa, a nawet fluorescencyjną! Ponadto możecie tam skompletować zestawy do szkoły w nietuzinkowych motywach i kolorach! Plecak, piórnik, worek, śniadaniówka i bidon! To i o wiele, więcej znajdziecie na naszej stronie! Każdy z uczniów z pewnością znajdzie tam swój ulubiony dodatek, dzięki któremu dni z przyjaciółmi w szkole będą jeszcze przyjemniejsze!

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera