Gandalf | Tania wyprawka na rok szkolny 2021/2022 – kilka sposobów na zaoszczędzenie

Gdy zbliża się nowy rok szkolny, uczniowie rozpaczają nad tym, że muszą wrócić do nauki, rodzice zaś ze strachem przeglądają ceny nowych szkolnych podręczników i przyborów potrzebnych do skompletowania wyprawki. Sprawdź, jak zdobyć książki do nauki tanio i szybko.

 

Powrót do szkoły po pandemii

Zapewne nauka w szkole po pandemii będzie odbiegała nieco od praktykowanych standardów. Przez ostatni rok starano się prowadzić tryb nauki hybrydowy lub w całości zdalny. Na razie założenia ministerialne zapewniają o powrocie dzieci do szkół. Dla niektórych będzie to dopiero początek przygody, dla innych powrót do czasów, gdy na lekcje chodziło się do klasy, w której fizycznie przebywało się z kolegami z ławki, a nie łączyło z nimi on-line na kamerce. W tym roku szkolnym powrót do klas może być dla wielu dzieci i instytucji szczególnie trudny.

Zmiany w trybie zajęć

Rok szkolny 2021/2022 to powrót do korzystania z podręczników, wyprawki czy materiałów szkoleniowych. W trybie nauki zdalnej wielu nauczycieli praktykowało zadania, które można było rozwiązywać w rzeczywistości wirtualnej lub na platformach internetowych, tworzonych do nauki zdalnej. Czy dzieci są przygotowane do powrotu do odręcznego pisania i zgłaszania się na lekcji przez podnoszenie ręki? Czy szkoły i żłobki mają wszystkie potrzebne sprzęty i środki bezpieczeństwa? Niedługo zobaczymy, ile zmian w zachowaniu i wychowaniu, a także w poziomie kształcenia wprowadziła pandemia. Jedno jest pewne – nowy rok szkolny będzie należał do kolejnego z cyklu tych nietypowych i zdecydowanie długo zapadających w pamięć dzieci i rodziców.

 

 

Internetowe zakupy

Jeżeli szukasz tanich rozwiązań na to, by zakupić potrzebne do nauki książki i materiały dydaktyczne, warto rozważyć zakupy przez Internet. W XXI wieku nie musisz stać w kilometrowych kolejkach do lady w celu zakupu podręcznika do matematyki dla klasy 2 liceum i technikum po szkole podstawowej czy też książek do 3 klasy liceum i technikum po podstawówce. Sklepy internetowe takie jak Gandalf.com.pl oferują szkolne promocje, korzystne ceny na podręczniki oraz wyprawkę szkolną, a także przedstawiają listę lektur szkolnych, którą można zapełnić prywatną biblioteczkę.

 

 

Zakupy hurtowe książek i artykułów

Popularnym rozwiązaniem stosowanym przez szkoły i rady rodziców są zakupy hurtowe przy pomocy zakupu hurtowego, który dostępny jest w wielu internetowych sklepach i księgarniach. Hurt oferowany jest klientom biznesowym różnego typu – niezależnie od tego, czy jest to szkoła lub biblioteka, instytucja kultury, a może prywatny przedsiębiorca.

Świetną ofertę udostępnił dla takich podmiotów sklep Gandalf.com.pl. Jednorazowa rejestracja daje tam dostęp do ponad 300 tys. produktów w cenie niższej nawet o 50%. Nieważne jest także, czy potrzebujesz 300 książek, a może 30 podręczników – otrzymasz je w możliwie jak najniższej cenie hurtowej, a możesz nawet liczyć na bezpłatną wysyłkę. Warto zajrzeć na stronę sklepu i przekonać się samemu.

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera