Otulamy miłością i miękkością

Kiedy oczekujecie Maleństwa uczucie miłości i wielkiej radości przeplata się z obawą o jego zdrowie i bezpieczeństwo. Kiedy pojawia się na świecie robicie wszystko, żeby zapewnić mu komfort w ciągu dnia i spokojny sen.

Wybierając nasze produkty macie pewność, że Wasz Maluszek będzie bezpieczny i szczęśliwy od pierwszych dni życia. Proponujemy produkty wykonane z naturalnych i certyfikowanych materiałów.

Delikatne i piękne, pozwalają oddychać wrażliwej skórze Dziecka. Otulają miękkością w dzień i w nocy.

Możesz nam zaufać

W pierwszym roku życia Maluszek spędza   w łóżeczku ponad 300 dni.    Podczas snu Dziecko odpoczywa, regeneruje się i intensywnie rozwija.

Dlatego  robimy wszystko, żeby zapewnić mu   komfort i bezpieczeństwo.   Tkaniny, włókna i nici, których używamy w AMY są produkowane zgodnie z   europejskim standardem OEKO TEX 100.   Nasze produkty są certyfikowane znakami   “Bezpieczne dla niemowląt” i “Bezpieczne dla dzieci”.   Wszystkie powstają w Polsce.

Nasi pracownicy to również rodzice, troskliwe mamy, które doskonale rozumieją Wasze potrzeby, dlatego zawsze dbają o każdy detal produktów.

W zgodzie z naturą

Materiały, z których szyjemy są   naturalne i zdrowe.   Otulają miękkością i delikatnością, nie powodując reakcji alergicznych, zaczerwień czy otarć. Naturalne tkaniny   hamują wzrost wszelkiego rodzaju bakterii i wirusów.   Sprawdzają się przez cały rok, latem nie przegrzewają, a zimną zapewniają odpowiednią temperaturę ciała.

Nasze naturalne produkty towarzyszą Wam w wyjątkowych chwilach bliskości, podczas karmienia i popołudniowej drzemki. Kiedy usiądziecie z filiżanką dobrej kawy, Wasze Maleństwo będzie spało obok w mięciutkim kokonie lub otulone delikatnym kocykiem Amy.   Wszystko z zgodzie z sobą i z naturą.

Pasujemy do siebie

Estetyka i piękno. To słowa, które idealnie opisują nasze produkty. Odpowiadamy na Wasze potrzeby, śledzimy zmieniające się trendy, a często sami je wyznaczamy, wprowadzając ponadczasowy wzór czy produkt. Lubimy   delikatność, subtelność, pastelowe odcienie.   Mniej znaczy więcej.

Nadmiar bodźców i kolorów wpływa negatywnie na rozwój i zachowanie dzieci. Dlatego doskonale wiemy, kiedy możemy sobie pozwolić na intensywne barwy, które wprowadzają w bajkowy świat, rozwijają umiejętności poznawcze i zachęcają do zabawy, a kiedy pozostajemy przy tych stonowanych i wyciszających, żeby sen Dziecka był długi i spokojny.

Lubimy sprawiać Wam radość,   dlatego tworzymy rzeczy wyjątkowe. Zawsze z troską i sercem.

Jesteśmy otwarci na świat

Troszczymy się o każde Dziecko na świecie. Nasze produkty zostały docenione przez Maluszki i ich rodziny w   Czechach, Niemczech, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Szwecji, Włoszech, Holandii, USA   i wielu innych.

Ciągle pracujemy nad wprowadzaniem naszych produktów do innych krajów. Czerpiemy inspiracje z różnych zakątków świata.

 

 

 

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera