Tutlo – angielski Online

W Tutlo angielskiego online uczą się zarówno maluchy, jak i nastolatki!

 

Chcesz, żeby Twój przedszkolak miał już kontakt z językiem angielskim? A może potrzebne są korepetycje dla szóstoklasisty, lub wsparcie przed egzaminem ósmoklasisty? Szkoła angielskiego online Tutlo od lat kształci także dzieci. Wygodnie i… z sukcesem! Poznaj szkołę, w której angielski jest czystą przyjemnością… z nutką zabawy!

Języka obcego można się oczywiście uczyć w każdym wieku, ale to właśnie najmłodsze lata są do tego najlepsze. Potrzebna jest tylko metoda dostosowana do dzieci – taka, która korzysta z maksimum dziecięcego potencjału, ale w żadnym momencie nie nuży, a wręcz przeciwnie – sprawia, że dziecko ma ochotę na więcej!

Metoda True-Life English 360° Kids – angielski na okrągło!

To właśnie dzięki tej autorskiej metodzie Twoje dziecko może na chwilę (ale regularnie, nawet kilka razy w tygodniu) “zanurzyć się” w języku angielskim. Efektywnie i przyjemnie, bo na metodę składa się kilka technik (między innymi grywalizacja, metoda naturalna, odwracanie ról uczeń-nauczyciel, korzystanie z języka ciała, rozmawianie po angielsku, a nie o angielskim). Wszystko – rzecz jasna – dostosowane do wieku i poziomu dziecka, bo jest to nauczanie od początku do końca indywidualne!

Które dzieci mogą skorzystać z nauki w Tutlo?

Programy są dostosowane do różnych poziomów i kategorii wiekowych. Spójrz:

Program Basic: czyli nauka angielskiego na różnych poziomach dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat

Program Korepetycje: a więc wsparcie nauki szkolnej, poprawa wyników lub po prostu podnoszenie umiejętności językowych (jako uzupełnienie) dla dzieci w wieku od 10 do 14 lat

Zwróć uwagę, że Tutlo zaprasza do nauki także czterolatków! Jest to granica wiekowa, w której dziecko może rozpocząć efektywną naukę online. Aby nabrać pewności, że jest to już dobry moment, przeprowadzana jest lekcja próbna, na której metodyk może sprawdzić, czy Twój maluch jest już gotów, czy warto poczekać jeszcze kilka miesięcy.

 

A dlaczego warto…?

Po pierwsze: macie na to czas i przestrzeń, bo… wszystko odbywa się online. Lekcja z tutorem to 20 minut, a oprócz niej są jeszcze gry i aktywności online do pracy (lub bardziej zabawy) własnej. Jedno i drugie w dowolnie wybranym przez Was czasie – nie musicie dojeżdżać ani w konkretne miejsce, ani na konkretną godzinę!

Po drugie: taką naukę Twoje dziecko po prostu polubi! Metoda sprawia, że jest w tym więcej zabawy i radości niż schematycznej, żmudnej nauki. Ponadto… to Twoje dziecko decyduje, z którym lektorem chce mieć zajęcia. Z tym, którego samo polubi!

Po trzecie: masz pewność profesjonalnego i sprawdzonego podejścia do nauki. Wszystko zaczyna się od sesji metodycznej, na której metodyk poznaje Twoje dziecko, jego potrzeby i możliwości, i na tej podstawie projektuje indywidualny tok nauczania. Zajęcia prowadzone są zawsze w formie 1:1, z polskim lektorem, English expertem lub native speakerem – do wyboru!

Zajęcia zajęciami, ale… jest jeszcze coś: Tutlo Club!

Czyli przestrzeń online z ogromną bazą dobrowolnych zajęć dodatkowych. Tutaj dziecko może do woli ćwiczyć gramatykę lub wymowę, ale przede wszystkim: może spotykać się z rówieśnikami i z nimi ćwiczyć swój angielski w praktyce (rozmowie, grze i zabawie)! Tutlo Club to bezpłatny dodatek dostępny dla każdego ucznia. Bezpłatny, ale przy regularnym odwiedzaniu – bezcenny!

 

Możecie sprawdzić, czy taka forma nauki angielskiego będzie dla Twojego dziecka najlepsza: skorzystaj z bezpłatnej lekcji próbnej i przekonajcie się, jak to działa!

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera