Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy

OFERTA EDUKACYJNA | rok szkolny 2022/2023

W roku szkolnym 2022/2023 przygotowaliśmy warsztaty, zajęcia w pracowni biologicznej i fizycznej. Nie zapomnij, że czekają na Ciebie i Twoich podopiecznych interaktywne wystawy zlokalizowane w budynku Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy i Centrum Innowacyjnej Edukacji.

• Zajęcia dla przedszkoli
• Zajęcia dla szkół podstawowych
• Zajęcia dla szkół ponadpodstawowych

Warsztaty i zajęcia w pracowniach trwają przeważnie 60 minut.

 

 

Wyjątkowe urodziny Twojego dziecka

Fantastyczne połączenie zabawy i nauki. Mnóstwo eksperymentów, twórczego bałaganu i radości z poznawania świata!

Zapraszamy do zorganizowania urodzin dla dzieci (od 6. roku życia) w przestrzeni Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy – jedynego centrum nauki w woj. kujawsko-pomorskim. Proponujemy dwa tematy warsztatów, w trakcie których jubilat lub jubilatka w gronie znajomych i przyjaciół może przeprowadzić różnorodne eksperymenty. Takie urodziny z pewnością będą niezapomniane.

Podczas warsztatu dzieci zamienią się w prawdziwych naukowców i wykonają wiele eksperymentów. Sprawdzą jak działa mydło i jak radzi sobie z brudem (tłuszczem, plamą). Dowiedzą się jak można wykorzystać mydło do szalonej zabawy z bańkami. Główną atrakcją spotkania będzie własnoręczne wykonanie i spersonalizowanie mydełka, które będzie miłą pamiątką dla wszystkich uczestników. Dzieci będą miały możliwość wybrać dla mydełka m.in. ulubiony zapach i kolor, a kiedy będzie już gotowe to pięknie je zapakują.

Warsztaty są prowadzone z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. 

Jak wyglądają urodziny? 

Naukowe urodziny trwają do 120 minut.

Warsztat trwa od 60-80 minut, a pozostały czas jest przeznaczony na wręczenie prezentów, certyfikatów uczestnictwa w urodzinach oraz tort i poczęstunek.

W ramach wydarzenia zapewniamy: 

 

 

tel. +48 56 690 49 90

mlynwiedzy.org.pl

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera