Wszystko, co najlepsze dla Twojego dziecka

W trakcie snu i zabawy… podróży… spacerów dalekich   i bliskich…Twój Maluszek zasługuje na to, aby zapewnić mu poczucie bezpieczeństwa, uśmiech na twarzy i szczęście

Firma ZuZuland powstała z myślą o dzieciach i ich potrzebach, ale także potrzebach ich rodziców, a szczególnie mam. Każdy maluszek, już od chwili narodzin, jak i cała rodzina zasługują na to, co najlepsze. Zależy nam, aby produkty oferowane przez ZuZu mogły stać się częścią tej magii, którą wyzwala pojawienie się dziecka w rodzinie.

Naszym punktem wyjściowym jest przede wszystkim dobór wysokogatunkowych, certyfikowanych tkanin z bajecznymi wzorami. Zwracamy uwagę na to, aby otaczające Was wzornictwo tworzyło iluzję świata baśni a barwy i wzory pomagały tworzyć piękne historie w dziecięcych główkach pełnych wyobraźni.

 

 

Dziecko rozwija się i uczy podczas każdej aktywności, dlatego nasze kolekcje są magiczne i wesołe, często z motywem zwierzęcym, tak, aby od pierwszych chwil wzbudzać zainteresowanie kolorami, figurami, postaciami.

Dla każdego rodzica, jak i dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo dziecka, dlatego stawiamy na certyfikowaną jakość zarówno tkanin, jak i wykonania. Wszystkie artkuły szyte są ręcznie w naszej szwalni w Polsce. Dbamy o to, aby produkty nie zawierały żadnych substancji szkodliwych dla zdrowia dziecka oraz aby były przyjazne środowisku. Współpracujemy tylko z polskimi producentami tkanin i dodatków. Tkaniny posiadają  Certyfikat OEKO-TEX 100 W KLASIE I, co oznacza, że spełniają restrykcyjne wymagania stawiane artykułom dla niemowląt i małych dzieci.

To, czego nie widać a znajduje się w środku np. kocyków czy pościeli to również przyjazna, hipoalergiczna włóknina silikonowa, która charakteryzuje się niezwykłą miękkością i sprężystością.

 

 

Nasze kolekcje to ogromna różnorodność grafik i kolorów, od stonowanych, delikatnych po intensywne i żywe. Daje to możliwość wyboru produktów tak, aby pasowały do płci i  wrażliwości dziecka czy klimatu, jaki chcecie mieć w domu.

Kolekcje ZuZu pozwalają na łączenie produktów w pasujące do siebie zestawy.

Jeżeli szukacie najwyższej jakości i  funkcjonalności przy zachowaniu piękna to dobrze trafiliście…

Zapraszamy!
ZuZuland

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera