Od pieluszek Pampers, czy ekologicznych Muumi Baby, przez środki pielęgnujące i ochronne pielęgnujące i artykuły higieniczne, aż po szeroki wybór mlek m.in. Bebilon, Bebiko, Enfamil, NAN oraz mlek organicznych np. Loulouka. Pieluszki pomogą w zachowaniu właściwej higieny, a kosmetyki w pielęgnacji delikatnej i wrażliwej skóry niemowlęcia. Natomiast mleka dostarczą dziecku niezbędne składniki odżywcze oraz witaminy, wspierające prawidłowy rozwój.

W naszym sklepie internetowym każda mama znajdzie nie tylko wiele wartościowych porad dotyczących pierwszych objawów ciąży, ale też specjalistyczne artykuły dotyczące odżywiania w trakcie ciąży i połogu, pielęgnacji noworodka czy opieki i stymulowania rozwoju poszczególnych umiejętności u dziecka.

W naszej ofercie dla mam dostępne są laktatory, bielizny dla kobiet w ciąży oraz szereg kosmetyków do pielęgnacji.

Dla maluchów mamy duży wybór kosmetyków pielęgnacyjnych, akcesoriów do spożywania pokarmów, w tym butelki, talerzyki i kubki i smoczki uspokajające. Nie zapomnieliśmy również o dobrej zabawie, którą zapewnią klocki Lego, zabawki sensoryczne, rowerki biegowe oraz wiele innych. W asortymencie sklepu obok kategorii dziecięcej, rodzicie znajdą dla siebie produkty z kategorii żywnościowej jak budynie, kawy, słodycze oraz kosmetyki czy środki czystości dla gospodarstwa domowego.

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi u nas produktami – nasza oferta jest nieustannie rozszerzana, aby jak najlepiej spełnić potrzeby maluchów i oczekiwania rodziców tych pociech. 🙂

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera