Zapewniamy bezpieczeństwo dla rodzin od ponad 25 lat!

Jesteśmy pewni, że dostarczamy w ten sposób jakość, sprawdzone rozwiązania i wieloletnie doświadczenie, które jest podstawą naszej działalności i skutecznej opieki na rzecz podopiecznych, pracowników i ich rodzin.

W obszarze technologii pracujemy kilkanaście lat, a z naszych usług korzysta ponad milion użytkowników. Kluczowe partnerstwa pozwalają nam na łączenie techniki z merytoryczną wiedzą i kompetencjami z obszaru medycyny oraz usług lokalizacyjnych.  Jesteśmy pewni, że dostarczamy w ten sposób jakość, sprawdzone rozwiązania i wieloletnie doświadczenie, które jest podstawą naszej działalności i skutecznej opieki na rzecz podopiecznych, pracowników i ich rodzin.

 

Firma Locon — twórca i pomysłodawca aplikacji Bezpieczna Rodzina istnieje na rynku już od ponad 25 lat. W tym czasie z naszych rozwiązań skorzystało już ponad 1 MILION klientów. Nasze wysiłki, jakie wkładamy w rozwój dziedzin związanych z codziennym bezpieczeństwem oparte są na wiedzy i doświadczeniu wielu specjalistów IT.

Słuchając opinii klientów, bez przerwy wdrażamy nowe udoskonalenia do naszych projektów lokalizacyjnychWszystko po to, abyś mógł w pełni chronić tych, których kochasz i spokojnie dbać o komfort w ich codziennym życiu.

Firma Locon została wyróżniona tytułem Dobra Marka 2022 – Jakość, Zaufanie, Renoma.

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera