Targi Dziecięce Boboland Baby 2022

Targi Dziecięce Boboland Baby 2022
09.04 – 10.04

Tradycyjnie, aby przyjemnie powitać wiosnę, zaplanowaliśmy dla Was już 14 edycję naszych Targów Dziecięcych Boboland Baby 2022. Ci z Was, którzy już u nas byli, domyślają się pewnie co mogliśmy dla Was przygotować! Dla tych, którzy będą u nas pierwszy raz, przeczytajcie artykuł do końca, ale najpierw zerknijcie jak wyglądały poprzednie Targi Boboland, których patronem było Radio Eska.

Targi odbędą się w dniach 09.04 oraz 10.04 (SOBOTA ORAZ NIEDZIELA) w obu salonach Boboland w Szczecinie!

ul. Hangarowa 15, Szczecin

ul. Mieszka I 65, Szczecin

Godz. 10:00 – 18:00

 

Promocyjne ceny na cały asortyment

Tradycyjnie już w czasie trwania Targów Dziecięcych w naszych salonach, cały asortyment będzie dostępny dla Was w atrakcyjnych cenach hurtowych, dotyczy to zarówno wózków dziecięcych, fotelików samochodowych, łóżeczek, bujaczków, smoczków, artykułów tekstylnych oraz dosłownie wszystkiego, co jest u nas dostępne! Jeśli planowaliście właśnie wyprawkę dla swojego dziecka – to idealny moment na ogromne oszczędności. Targi Boboland to przede wszystkim mega promocje i rabaty, jednak to nie wszystko co dla Was planujemy!

 

Konkursy z nagrodami

Wszyscy uczestnicy Targów Boboland Baby 2022 mogą wziąć udział w ciekawych konkursach, które przeprowadzane będą przez cały czas trwania Targów. Przy odrobinie szczęścia i zręczności, poza zakupami można wyjść od nas z bardzo ciekawymi nagrodami, które z pewnością przydadzą się przyszłym rodzicom. Zachęcamy Was bardzo do zabawy!

 

Ponad 70 najlepszych marek dziecięcych

W czasie Targów Dziecięcych Boboland Baby 2022 poznacie ponad 70 najlepszych marek dziecięcych. Na miejscu poznacie dogłębnie wszystkie produkty, a przedstawiciele marek chętnie wprowadzą Was w świat swoich produktów. Dzięki promocjom obowiązującym na cały asortyment, swoje ulubione produkty kupicie w najlepszych cenach.

 

Targi Boboland w dwóch lokalizacjach

Wiemy, że dla wielu z Was, dojazd na prawobrzeżną część Szczecina może być nieco utrudniony, dlatego nasze Targi Boboland odbędą się w dwóch lokalizacjach:

– Prawobrzeże: ul. Hangarowa 15, Szczecin
– Lewobrzeże: ul. Mieszka I 65, Szczecin (Retail Park Mieszka)

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera