Jovi

Producent artykułów plastycznych i szkolnych – firma Jovi

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na polski rynek artykułów plastycznych i szkolnych hiszpańskiej firmy Jovi. Nasza oferta handlowa obejmuje pełną gamę produktów, które pozwolą zarówno najmłodszym, jak i całkiem dorosłym plastykom zrealizować wszystkie artystyczne wizje. Każdy, kto lubi twórczo spędzać czas, znajdzie w asortymencie Jovi wszystkie niezbędne artykuły i materiały.

Jako hurtownia artykułów plastycznych kierujemy naszą ofertę do przedszkoli, szkół, kół i pracowni plastycznych oraz innych miejsc, w których prowadzone są zajęcia rozwijające zdolności manualne i talent plastyczny. Produkty do malowania marki Jovi charakteryzują się najwyższą jakością, na którą składają się żywe, nasycone kolory w ogromnym wyborze, dobra pigmentacja i świetne właściwości kryjące. Proponowane artykuły skutecznie rozbudzają kreatywność i pozwalają na tworzenie jedynych w swoim rodzaju dzieł sztuki z różnych dziedzin plastyki. Oferta artykułów plastycznych jest bardzo rozbudowana: w naszym katalogu znajdują się farby plakatowe, glina modelarska, ciastolina, kredki świecowe i wiele innych produktów, dzięki którym można wykorzystywać najróżniejsze techniki plastyczne.

 

Rysuj, maluj, modeluj: z Jovi to proste!

Ilu twórców, tyle oczekiwań wobec artykułów plastycznych. Firma Jovi stara się odpowiedzieć na wszystkie potrzeby artystów plastyków. Wieloletnie doświadczenie w produkcji artykułów kreatywnych pozwoliło marce opracować taki asortyment, który doskonale sprawdza się nie tylko w domowym zaciszu, lecz także w instytucjach, w których nauczyciele dbają o artystyczny rozwój swoich podopiecznych. Produkty do malowania, rysowania i modelowania przestrzennego trafiają zatem w ręce początkujących twórców oraz profesjonalistów, jednych i drugich zadowalając łatwością użytkowania i wysoką jakością.

 

 

Bezpieczne artykuły plastyczne dla najmłodszych

Głównymi – choć nie wyłącznymi – Odbiorcami dystrybuowanych przez nas przyborów plastycznych są najmłodsi adepci sztuki wizualnej, którzy często są nie mniej wymagający niż profesjonaliści w tej dziedzinie. Dlatego firma Jovi, jako producent artykułów plastycznych, od samego początku istnienia za priorytet stawia nie tylko na najwyższą jakość oferowanego asortymentu, lecz także bezpieczeństwo małych plastyków. Hiszpańska marka przestrzega wszystkich zasad dotyczących produkcji plastycznych artykułów dla przedszkoli i szkół. Wszystkie wyroby, których docelowymi użytkownikami są uczniowie oraz przedszkolaki, spełniają normy i wymagania stawiane im przez zarówno krajowe, jak i międzynarodowe przepisy. Dzięki temu Nabywcy mają pewność, że dostarczane przez nas kredki, farby i flamastry dla dzieci są w pełni bezpieczne i nietoksyczne.

 

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera