Oh!Baby! – Targi dziecięce

W ten wyjątkowy weekend przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji.

Specjalnie dla rodziców i przyszłych rodziców rusza pierwsza edycja wyjątkowych Targów Oh!Baby! To świetna okazja, by poznać i wybrać najlepsze produkty dla Twojego Dziecka oraz kupić je w promocyjnych cenach. Podczas Targów czeka na odwiedzających wiele atrakcji, w tym między innymi:

 

Warsztaty Bezpieczny Maluch

Każdy mając Malucha w domu powinien mieć podstawową wiedzę z zakresu pierwszej pomocy. Dzięki warsztatom dowiesz się, jak zapewnić bezpieczeństwo swojemu Dziecku.

Warsztaty Bezpieczny Maluch prowadzone przez Ratownika Medycznego z Kampanii Bezpieczny Maluch (www.bezpiecznymaluch.pl), to warsztaty cieszące się dużą popularnością w całej Polsce. Rodzice bardzo cenią wiedzę przekazywaną podczas ich trwania.

Warsztaty realizowane są z ogromną pasją i dużym zaangażowaniem. Mają na celu edukację i zwiększenie świadomości dotyczącej bezpiecznego macierzyństwa oraz pomoc rodzicom w bezpiecznym i zdrowym rozwoju ich dziecka.

Warsztaty odbywać się będą w sobotę, 9 kwietnia 2022* w godzinach:

  • 11:00
  • 12:30
  • 14:00
  • 15:30

*Zajęcia prowadzone na przemian z Warsztatami Szkoły Rodzenia. Godziny warsztatów uzależnione są od ilości osób chętnych.

 

Szkoła rodzenia

Podczas trwania Targów będziecie mieli wyjątkową okazję wysłuchać wykładów Pani Jolanty Marek-Ignaczak ze szkoły rodzenia Bliźniacze Szczęście w Warszawie, która opowie o pierwszej kąpieli, karmieniu dziecka i pielęgnacji niemowląt.

Jolanta Marak-Ignaczak warszawską szkołę z wydziałem dla położnych ukończyła ponad 27 lat temu. Od 2001 roku pracuje w ZOZ Warszawa Ochota jako położna środowiskowo-rodzinna. W czodziennej pracy zajmuje się kobietami w ciąży, prowadząc indywidulaną edukację w ciąży, a także opiekuje się noworodkiem i jego mamą w okresie połogu. W 2017 roku otrzymała wyjątkowe wyróżnienie Położna na Medal.

Wykłady odbywać się będą w następujacych godzinach:

Sobota, 9 kwietnia 2022*.

Godz. 11:30 i 14:30
1. Jak prawidłowo karmić piersią? Pozycje i techniki karmienia.

Godz. 13:00 i 16:00
2. Pielęgnacja niemowlaka, w tym Pierwsza kąpiel noworodka. Jak prawidłowo obcinać paznokcie, pielęgnacja pępka. Jakich kosmetyków używać dla niemowląt.

*Zajęcia prowadzone na przemian z Warsztatami Bezpieczny Maluch. Godziny warsztatów uzależnione są od ilości osób chętnych.

 

Super okazje cenowe!

Poznajcie nasze promocje targowe, które będą obowiązywały 8-10 kwietnia 2022 w naszych sklepach w Warszawie.

➡ Park Handlowy Targówek, ul. Malborska 45 – Miejsce Targów i spotkań z przedstawicielami
➡ Okęcie Park, Aleja Krakowska 61

Newsletter
close slider

Zapisz się do newslettera